Гардеробні кімнати Cashmere

Гардеробні CASHMERE – це зручність, краса і функціональність. Кращого рішення для зберігання одягу, взуття та інших речей складно придумати. Тут все під рукою і на своєму місці.

Матеріали

Гардеробна прекрасно вписується в інтер’єр квартири або будинку. За рахунок цікавого виконання модель виглядає завершеною. Виробник вдало поєднує в ній корпус під дерево, фасад з гладкою фарбованої поверхнею, високий карниз і виділяється цоколь.

Декори моделі можуть виготовлятися з масиву дерева зі збереженням фактури натурального матеріалу. Бюджетні варіанти припускають використання фасадів в МДФ з гладкою фарбуванням. Світлий відтінок меблів виглядає витончено і привабливо і відмінно гармонує з металевою фурнітурою.

Особливості гардеробних CASHMERE

У гардеробній кімнаті є кілька цікавих деталей, які виділяють її серед аналогів. Підсвічування в штангах для одягу надає предмету інтер’єру вишуканий вигляд, але має і практичну сторону – це додатковий комфорт при виборі вбрання.

Закриті скляні шафи створені для цінних речей. У них можна розкласти предмети одягу, взуття або аксесуари, призначені для особливих випадків.

Гардеробна розділена на кілька зон. У ній передбачена велика кількість відкритих полиць, висувних ящиків і секцій, в які можна помістити одяг на вішаках. Можлива комплектація туалетним столиком з косметичним дзеркалом.