Гардеробні кімнати Slim

Для квартири або будинку, виконаного в сучасному стилі, ідеально підійде витончений гардероб SLIM. Конструкція цієї моделі на неглибоких вертикальних стійках створена таким чином, щоб максимально розширити використовуваний простір в кімнаті.

Особливості гардеробу SLIM

Корпус моделі пропонується в матеріалі під тканину або дерево і прекрасно поєднується з глянсовими фарбованими фасадами висувних ящиків. Особливо цікаво виглядає фурнітура, виконана з металевих елементів і вставок еко шкіри.
Підставки під взуття, висувні ящики на надійних і довговічних напрямних, скляні і дерев’яні полиці, секції для зберігання одягу на вішалках, антресолі у вигляді відкритих великих полиць – все це є в великому і місткому гардеробі SLIM. Задні стінки і полки оснащені в ньому тонованим дзеркалом і склом. Таке рішення надає гардеробу додатковий обсяг і вишуканість.
SLIM – це багатофункціональна система відкритого типу, вона дозволяє максимально зручно розкласти одяг, взуття та аксесуари. Зібравши модулі в єдине ціле, можна створити чудовий стильне рішення простору. Слім є ультрасучасну гардеробну кімнату, яка ідеально підійде і для чоловіка, і для жінки.
Завдяки легкості конструкції і сучасного дизайну гардероб SLIM природно доповнить інтер’єр кімнати, оформленої за останніми тенденціями моди.