Кухні CASHMERE

Cashmere – колекція кухонних меблів від ARMADI. Вона представлена в двох варіантах розкішної обробки, які розробили наші дизайнери.

Кухонний гарнітур в стилі неокласики виготовлений з спеціально обробленої деревини, що зберегла свою первозданну красу. Меблі відрізняються ефектністю за рахунок унікального кольорового контрасту дерева, металу і каменю.
cashmere
Комплект меблів для кухні включає в себе суміжний шафа, який можна використовувати для гармонійного зонування простору.

Матеріали

Cashmere – це елітні кухні в стилі сучасної класики з безліччю переваг. Строгий і бездоганний вигляд, витримані форми, відмінну якість, зносостійкість, довговічність – все це меблі від ARMADI.

Фасади виконані з різного дерева: ясен і дуб фактурірованний. Деревина дуба забарвлюється особливим методом «відкриті пори» – і меблі знаходить неперевершений відтінок «кашемір», що надає колекції особливу неповторність. Декорування фасадів витончене і передбачає художню гравірування. Можливо виконання фасадів і декорів з гладкою фарбуванням в МДФ.
Колекція Cashmere дійсно унікальна: вона привносить в приміщення спокій і затишок, комфортабельність і практичність, елегантність і красу.