Кухні BOSTON

Кухонні гарнітури Boston від ARMADI – це продуманий дизайн, висока якість і стильний зовнішній вигляд. Кухні відрізняються довговічністю, прекрасно виглядають в інтер’єрі і зручні в експлуатації.

Матеріали

При виготовленні кухонних меблів використовується безпрограшна комбінація матеріалів: металу, дерева та скла. У полицях і фасадах встановлено тоноване скло. Воно гармонійно вписується в загальний дизайн і при цьому має функціональне призначення, приховуючи від сторонніх очей посуд та інші кухонні приналежності.

На горизонтальних поверхнях застосовується поєднання кварцу і скла. Це красиво, екологічно і зручно, оскільки такі матеріали практичні в експлуатації.

Фасади в ламінаті італійського виробництва повністю повторюють фактуру дерева. Вони привабливі і практичні: стійкі до подряпин і стійкі до вологи, тобто не деформуються від впливу води. Така кухня надовго збереже первозданний блиск і акуратний зовнішній вигляд.

Комплектація

Кухонний гарнітур комплектується прихованими ящиками, що дозволяє зберегти нерозривність форм. Фурнітура відрізняється стильним дизайном і виконана в кольорі onix. Механізми висування міцні і відрізняються високою якістю.

Кухні оснащені врізними ручками, що підкреслюють прямі лінії. У верхніх секціях встановлені світильники для комфортного приготування їжі в темний час доби.

Кухня Boston стильно виглядає в квартирі і стає кращим помічником в щоденному процесі приготування їжі.