fbpx

Кухні Denim

Кухня в скандинавському стилі

Коли планується масштабне оновлення кухні, не слід хапатися за першу-ліпшу ідею. Краще все грамотно спланувати і передбачити, щоб, в кінцевому рахунку, отримати кухню своєї мрії. Це відноситься не тільки до візуальної пишності, але ще і до практичності, багатофункціональності та довговічності. Рекомендуємо скористатися спеціальною пропозицією нашої компанії, в рамках якої скандинавська кухня купити (Київ) пропонується за досить помірними розцінками.

Чим характерна кухня в скандинавському стилі?

По-перше, це чудовий варіант для тих, хто не може визначитися між класикою і постмодерном. Тут відмінно поєднуються елементи різних стилів, створюючи відчуття, ніби переносишся в іншу епоху, проте можна користуватися сучасними кухонними пристосуваннями. По-друге, це вартість. Звичайно, коли замовляється наосліп кухня в скандинавському стилі, ціна може розчарувати. Але якщо стати постійним клієнтом компанії ARMADI, Ви гарантовано отримаєте доступ до розкішного проекту кухні за помірною вартістю.

При бажанні ще більше заощадити пропонується купити кухню в скандинавському стилі з альтернативними варіантами для використовуваних матеріалів. Так, натуральне дерево можна замінити на МДФ, що менш якісно, зате по візуальним параметрам такий матеріал максимально наближений до натуральної деревини. У плані кольорової палітри тут пропонується досить невеликий, але все-таки простір для дій. Біла, бежева або сіра – такою кухня в скандинавському стилі (Київ) може постати перед Вами. Іноді використовуються світло блакитні відтінки, але тут вже все залежить від загальної концепції кухні і підгону під інтер’єр приміщення.

Чому вигідно купувати скандинавські кухні у нас?

Перш за все, компанія ARMADI багато років займається проектуванням сучасних кухонь з урахуванням всіх переваг клієнтів. Такий солідний досвід за плечима дозволяє нам оперативно готувати концепт проекти, впроваджувати найнеймовірніші ідеї в реальність і забезпечувати найкращий рівень сервісного обслуговування. Навіть не сумнівайтеся, що кухня в скандинавському стилі на замовлення буде зроблена з почуттям смаку, щедрою порцією професіоналізму і ноткою лояльності по відношенню до Вашого гаманця!