Кухні Denim

Кухня DENIM – це стримана класика з нотками Середземномор’я і Провансу. Затишний і функціональний, вишуканий і красивий – такий кухонний гарнітур завжди виглядає модно і стильно.

Прованс називають сільським стилем. На кухні, оформленої в такому варіанті, навіть у люті морози не буде холодно. Теплий і домашній дизайн поєднує в собі одночасно простоту і витонченість з явним ухилом до французького колорит. Кухня DENIM стане прикрасою будинку, місцем, де із задоволенням буде збиратися вечорами вся сім’я.

Матеріали

Класика має на увазі застосування натуральних матеріалів. Фасади з масиву дерева дозволяють на дотик відчувати тепло і затишок. Для тих, хто шукає бюджетні варіанти, доступні якісні фасади МДФ з фарбуванням в пастельні тони. Обидва рішення виглядають красиво і відрізняються довговічністю.

Стільниця, виконана під дерево, виглядає ефектно і привабливо і ідеально гармонує з постареним латунними ручками. Кухні в стилі Прованс дуже самобутні: це дерев’яні меблі з масивними комодами, буфетами і столами. Найчастіше предмети пофарбовані в сірі, білі і блакитні тони, які начебто трохи вицвіли.

Комплектація

Модель комплектується елементами під тосканскую дошку. Ці деталі можна використовувати в обробці прилеглих стін приміщення, що допоможе створити гармонійний і завершений інтер’єр, підтримуючи єдину концепцію.