Кухні JERSEY

Кухонний гарнітур JERSEY відрізняється особливою практичністю і функціональністю. В основі цієї моделі передбачені зручні високі пенали з глибокими антресолями. Таке рішення дозволяє максимально ефективно використовувати зону, виділену для кухні.

Високі шафи особливо ефектно виглядають у великих відкритих просторах. Але за рахунок своєї місткості вони одночасно вирішують проблему зберігання речей і в малогабаритній кухні.

Материалы

Матеріали для фасадів підбиралися продумано – так, щоб створити гармонійне поєднання дерева з каменем. Фасади можуть бути виконані в ламінованої плити з кращими італійськими декором. Для тих, хто віддає перевагу екологічність і висуває високі вимоги до якості меблів, можемо запропонувати фасади з натуральним шпоном.
1

Комплектація і функціональність

Модель кухонного гарнітура відрізняється підвищеним комфортом експлуатації і функціональністю. Висувні металеві кошики полегшать і прискорять процес виїмки і складування посуду, дрібної побутової техніки, продуктів і іншого кухонного приладдя. Надійні напрямні витримують велику вагу і відрізняються довговічністю.
2
Виразний профіль з підсвічуванням в верхні секції дозволяє відмовитися від рішення встановлювати видимі ручки на верхніх фасадах. Така ідея допомагає зберегти лаконічність форми кухні JERSEY. Вона сподобається тим, хто не любить химерності і зайвих деталей.
3